Sık Sorulan Sorular

İade

Satın almış olduğunuz ürünleri her ne sebeple olursa olsun iade edebilir ve anında ödemenizi geri alabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünü kargo ücretini ödeyerek hemen bize gönderebilirsiniz,fatura ve banka hesabınızı ürünle birlikte gönderiniz ve anında banka hesabınıza ödediğiniz ücret yatırılır.

İade işlemi çok basittir,her ne şartla olursa olsun ürününüzü iade edebilirsiniz.Ödemeniz anında vermiş olduğunuz banka hesabına yatırılır.

Kargo

Satın almış olduğunuz ürünler,Yurtiçi,Aras,Mng,Ptt Kargo firmalarından birine teslim edilir,özellikle istediğiniz bir kargo şirketi varsa lütfen bizimle temasa geçiniz.

Ödeyeceğiniz kargo ücreti siparişinizin hacimine ve gönderinin yapılacağı mesafeye göre değişir,150 Tl.altında kalan siparişlerinizde kargo ücreti alıcıya ait olup ücreti siparişinizi getiren kargo şirketine yaparsınız.Fiyatlarımızın içinde kargo ücreti dahil değildir.

Ödemesi yapılmış olan siparişiniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir,Kargo firmasının teslim süresi hiç bir şekilde plastikpazar.com sorumluluğu dahilinde değildir.

Yurtıdışı siparişleriniz PTT kargo ile dünya'nın her yerine ulaştırılmaktadır.Her ülkeden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz, yurtdışından alışveriş yapmakta yurt içi alışverişler kadar kolay ve zahmetsizdir.

 

Plastik Pazar Ürünler

Kullan At ürünler genel olarak pratik ve hızlı bir sunum sağlar.Bulaşık ve etrafı toplama derdinden sizi kurtarır eğlencenize devam etmenizi sağlar,zaman kaybını ortadan kaldırı.Kullan At Ürünler hijyeniktir,paketlerinden ilk siz açarsınız ve bir defa kullanılır ve atılırlar.Ürün çeşitliliğimiz sayesinde amacınıza ve tarzınıza uygun ürünleri bulabilir bir tık ile satın alabilirsiniz,Zamandan kazanırsınız.

Öncelikle evinizde,iş yerinizde yada mobil olarak hiç zaman kaybetmeden,üyelik prosüdürü gerekmeden direkt olarak istediğiniz ürünü en hızlı şekilde alabilirsiniz.Satın almış olduğunuz ürün aynı gün kargoya verilir hiç bir zaman ve emek harcamadan kapınıza kadar satın almış olduğunuz ürün teslim edilir.Hergün artan ürün çeşitlerimizle değişen ihtiyaçlarınıza göre mutlaka bir ürün bulabilirsiniz.Hızlı ve kolay alışveriş yapar değerli zamanınız sizlere kalmış olur.

Fiyatlarımızın tamamına KDV dahildir,150 TL.altında kalan siparişlerinizde Kargo ücreti alıcıya aittir.

Ürünlerimizin tamamını www.plastikpazar.com sanal marketimizden yada 0(507) 526 13 32 numaralı Plastik Pazar'dan temin edebilirsiniz.Bunun dışında başka web sayfamız ve satış kanalımız yoktur,Ürünlerimizin resimlerini kullanarak satış yapan web sayfalarının bizimle hiç bir alakası yoktur. 

Sipariş

Siparişleriniz saat 17.00 'ye kadar anında kargoya teslim edilir.Saat 17.00 'den sonra siparişler bir ertesi gün kargoya teslim edilir.

Siparişleriniz herhangi bir sebepten dolayı stoklarımızda olmaması durumunda,ödemesi alınmış olsa bile sizinle irtibata geçilerek vermiş olacağınız banka hesabına ödemeniz iade edilerek siparişiniz iptal edilebilir.

Kargoya teslim edilene kadar siparişinizi ödemesini yapmış olsanız bile bizimle irtibata geçerek iptal edebilirsiniz.Siparişiniz kargoya teslim edilmediyse yapmış olduğunuz ödeme anında banka hesabınıza iade edilir.Böyle bir durumda lütfen bizi arayınız.

Yanlış sipariş verdiğiniz düşünüyorsanız lütfen bize ulaşın bölümünden bizi arayınız.

Sitemiz üzerinden ürün satın almak çok kolay ve anlaşılır şekildedir.İhtiyacınız olan ürünleri sepete ekler ve ödeme seçeneğini seçtikten sonra gerekli olan adresi girmek yeterlidir.Siparişiniz aynı gün kargoya teslim edilir.

İletişim

İster teşekkür veya eleştiri, ister yeni fikirler, veya istekler olsun bizimle paylaşın...

Lokasyon

Çankaya Mh. Mithatpaşa Cd. No:804/1 K.6 D.11
Tuba Apt. Konak İZMİR

Pazartesi-Cuma: 8.30-19.00
Cumartesi: 8.30-15.00
Pazar: Kapalı